Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ "РЕГІОН-БАНК" з 2 вересня 1999 року є банком-учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб було створено згідно Наказу Президента України від 10 вересня 1998 року N996/98.

Фонд є державною спеціалізованою організацією, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд заснований з метою забезпечення захисту інтересів фізичних осіб - вкладників банку. Інформація для вкладників на сайті ФГВФО.

З 17 вересня 2012 року набрало чинності  рішення  адміністративної ради Фонду  гарантування  вкладів  фізичних осіб (далі - Фонд) № 27 від 21.08.2012 р. « Про збільшення  розміру  відшкодування  коштів  за вкладами » (далі - Рішення), яке було зареєстроване в Міністерстві  юстиції України 29.08.2012 р. за № 1452/21764.

Даним Рішенням збільшено  розмір відшкодування  коштів за вкладами, включаючи відсотки,  за рахунок  коштів Фонду  до 200 000 грн.

Ознайомитись  з вищезазначеним Рішенням  можна  на офіційній  сторінці Фонду в мережі  Інтернет у розділі «Законодавство»  за адресою.

Фонд гарантування вкладів  фізичних осіб  розробив  інформаційні брошури для вкладників, які покликані  підвищити  рівень обізнаності  громадян  про гарантування  вкладів у банках. З  інформаційними брошурами  можна ознайомитись  нижче.  

Документи для клієнтів:

Розділ Опис Файл
1 Повідомлення "Про збільшення розмірів відшкодування коштів за вкладами" Уведомление "Про увеличение размеров возмещения денежных средств по вкладам"
2 Свідоцтво учасника Фонду Свидетельство участника Фонда
3 Реквізити Фонду Реквизиты Фонда
4 Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб Справка о системе гарантирования вкладов физических лиц
5 Закон України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Закон України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"
6 Iнформаційна брошура "Гарантування вкладів фізичних осіб в Україні" (увага - великий розмiр файлу) Iнформаційна брошура "Гарантування вкладів фізичних осіб в Україні" (увага - великий розмiр файлу)
7 Iнформаційна брошура "Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб" (увага - великий розмiр файлу) Iнформаційна брошура "Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб" (увага - великий розмiр файлу)
8 Iнформаційна брошура "Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним ?" (увага - великий розмiр файлу) Iнформаційна брошура "Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним ?" (увага - великий розмiр файлу)
9 Освітній курс з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Курс

?Питання та відповіді про систему гарантування вкладів физичних осіб.