Зарплатний проект співробітникам установ

Три причини, чому співробітникам установ та підприємств вигідно отримувати заробітну плату за допомогою пластикової картки АТ "РЕГІОН-БАНК" УкрКарт або ПРОСТІР (НСМЕП):

  • Зберігається повна конфіденційність оплати праці.
  • Можливо отримувати кошти в будь-який час, а не тільки в день видачі заробітної плати.
  • Існує можливість отримання додаткового прибутку за картковим рахунком, оскільки на залишок коштів по рахунку нараховуються відсотки.

Швидке поширення банківських пластикових карток, їх перетворення на масовий інструмент розрахунків, зростання їх популярності серед населення служить доказом того, що така форма розрахунків вигідна і зручна громадянам.


Тарифи

Овердрафт картрахунку

Банк надає постійно діючу кредитну лінію у формі дозволеного овердрафту по картрахунках фізичних осіб (за умови проведення зарплатного проекту на підприємстві роботодавця).

?"Овердрафт" - що це таке?

Овердрафтом називається витрата грошових коштів понад залишок власних коштів по картці. Іншими словами, якщо для оплати товару, послуги або отримання запитаної суми готівки по карті Вам не вистачає власних грошей, Ви можете отримати суму, що не вистачає, у банку. До того ж, на певний термін і за плату, як будь-який кредит.

?Яку максимальну суму можна взяти?

Максимальна сума, яку Ви можете взяти (вона називається "ліміт овердрафту") не перевищує 100% Вашої щомісячної заробітної плати.

?Чи можна брати кредит по частинах?

Можна брати кредит будь-якими, як завгодно малими частинами. Однак, слід мати на увазі, що якщо попередня частина кредиту не погашена, то кожна наступна частина - це не новий кредит, а збільшення взятого раніше. Строк користування кредитом рахується з того дня, коли Ви взяли першу частину.

?На який термін можна взяти цей кредит?

Ви зобов'язані повністю погасити кредит і відсотки протягом 360 днів. Після цього Ви можете брати його знову.

?Яким чином повертати кредит?

Кредит гаситься автоматично при надходженні коштів на Ваш картковий рахунок. Гасіння кредиту відбувається в момент закриття операційного дня банку, тому якщо Ви знімаєте гроші з рахунку в день надходження заробітної плати, кредит може не загаситися. Ви повинні самі розрахувати, яку суму можна зняти з рахунку, а яку слід залишити для гасіння кредиту та відсотків.

При гасінні кредиту з Вашого рахунку спочатку списуються відсотки (cплата за кредит), а потім вже сам кредит. Якщо коштів, що надійшли на рахунок, не достатньо для повного гасіння кредиту, він гаситься частково. Після цього відсоток буде нараховуватися вже на суму заборгованості, що залишилася, але термін користування кредитом подовжується.

?Скільки потрібно платити за овердрафт?

  • Одноразова плата за оформлення ліміту овердрафту становить 10 грн.
  • Відсоток за користування овердрафтом - 2% в місяць.
  • Клієнт платить тільки за ту суму, яку він взяв у кредит, а не за весь встановлений ліміт.

?Як контролювати овердрафт?

Перед тим, як зняти готівку в банкоматі, зробіть запит залишку і подивіться, скільки на Вашому рахунку власних коштів. Для цього з суми "Всього" коштів відніміть "Доступно". Прийміть рішення: брати чи кредит і в якому розмірі, і виходячи з цього визначитеся з сумою отримання готівки. Якщо Ви берете овердрафт, запам'ятайте дату (зберігайте чеки банкомату, - вони містять всю потрібну Вам інформацію!). Порахуйте від цієї дати 360 діб і запам'ятайте (а краще, запишіть на чеку) дату, до настання якої овердрафт потрібно повністю повернути. Протягом цих 360 діб у Вас будуть поповнення рахунку і овердрафт буде автоматично гаситися. Але, якщо Ви при цьому будете знімати гроші з рахунку, овердрафт буде знову рости.

Контролюйте стан Вашого рахунку за чеками банкомату, використовуючи просте правило: якщо доступні засоби менше Вашого ліміту овердрафту, це означає, що Ви користуєтеся кредитом; якщо доступні засоби перевищують Ваш ліміт овердрафту, це означає, що з кредитом Ви розрахувалися.

?Чи можна повернути кредит готівкою, не чекаючи перерахування зарплати?

Будь-яке поповнення Вашого рахунку автоматично гасить овердрафт. Можна поповнити рахунок готівкою в будь-якому відділенні АТ "РЕГІОН-БАНК". Для поповнення рахунку при собі потрібно мати паспорт.

?Що буде, якщо протягом 360 діб овердрафт не буде погашений?

Якщо після закінчення 360 діб заборгованість не буде погашено, на прострочену заборгованість банком будуть нараховані відсотки в подвійному розмірі від стандартної процентної ставки.


Ми сподіваємося, що надана Вам можливість миттєво скористатися нашим кредитом не раз виручить Вас, а Ви будете розпоряджатися цією можливістю розумно, відповідально і з задоволенням!


За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ платіжних пластикових карток.