Зарплатний проект на підприємстві

Чому підприємству вигідно переходити на зарплатні карткові проекти і використовувати пластикову картку АТ "РЕГІОН-БАНК" УкрКарт або ПРОСТІР (НСМЕП)?

  • Спрощується процедура видачі заробітної плати співробітникам підприємства.
  • Немає необхідності касиру возити і отримувати в банку готівкові грошові кошти для виплати заробітної плати співробітникам.
  • Істотно зменшуються обсяги роботи касирів і бухгалтерів.
  • Знімається проблема депонування зарплати і проблема дотримання ліміту каси.
  • Зменшуються витрати на забезпечення безпеки при перевезенні, зберіганні та виплати готівкових грошових коштів (немає необхідності в спеціально обладнаній касі, озброєної охорони).
  • Видача зарплати за допомогою пластикових карток повністю знімає загрозу порушення виробничого процесу, що пов'язана з відволіканням співробітників від робочих місць.

Порядок і умови впровадження зарплатного проекту

  1. При укладенні договору з Банком, Підприємство надає Банку список співробітників (в паперовому та електронному вигляді) для відкриття картрахунків, а також реєстр про присвоєння ідентифікаційних кодів ДПА.
  2. Клієнти укладають договір, заповнюють документи на відкриття рахунку, Банк відкриває картрахунки і передає список картрахунків підприємству (в паперовому та електронному вигляді) для подальшого зарахування заробітної плати на картрахунок співробітника.
  3. Підприємство сплачує відкриття рахунку та оформлення Картки Клієнту. При зарахуванні заробітної плати на картрахунок Клієнта, підприємство сплачує відсоток від суми зарахування відповідно до договору.

Тарифи по зарплатним проектам

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ платіжних пластикових карток.