Прес-центр

Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб: Старт, Актив і Преміум. Ми встановили єдину вартість відкриття рахунку у всіх пакетах - 100 грн, що в два рази нижче середньоринкового рівня; зробили безкоштовним підключення та користування Клієнт-Банком; диверсифікували вартість місячного обслуговування (від 100 до 600 грн), в залежності від особливостей вашого бізнесу.

При цьому Sky Bank не стягує комісію за внутрішньобанківські перекази коштів, незалежно від виду пакета. А обслуговування в Клієнт-Банку традиційно дешевше, ніж проведення платежів в паперовому вигляді. Відкрити поточний рахунок можуть як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

На виконання вимог «Положення про здійснення банками фінансового моніторингу», затвердженого Постановою Правління НБУ від 26.06.2015р. за №417, чинного з 03.07.2015р. (зі змінами)  при проведенні Клієнтом фінансових операцій з готівкою, Банк здійснює їх аналіз (перевіряє суть і мету операції, її відповідність фінансовому стану Клієнта та/або змісту його діяльності, а також наявність у Клієнта реальної можливості здійснити операцію у визначеній Клієнтом сумі, у тому числі шляхом проведення Банком порівняльного аналізу отриманих від Клієнта з метою здійснення операції з готівкою інформації та документів, з наявною в Банку інформацією про фінансовий стан Клієнта, отриманою в процесі обслуговування Клієнта).

З метою виконання вимог діючого законодавства України з питань фінансового моніторингу та здійснення Банком аналізу фінансових операцій Клієнтів, Банк має право витребувати, а Клієнт зобов’язаний надавати на вимогу Банка офіційні документи та інформацію щодо відповідної фінансової операції:

  • Внесення готівки від 150 000,00 гривень включно(або еквівалент цієї суми в іноземній валюті за курсом НБУ) протягом одного робочого дня:

Внесення готівкових коштів через касу Банку здійснюється лише після надання Клієнтом (до проведення фінансової операції) повної та достатньої інформації з підтверджуючими документами щодо джерела походження цих коштів(крім Торгівельної виручки).

  • Видача готівки від 150 000,00 гривень включно (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті за курсом НБУ) протягом одного робочого дня:

Банк здійснює видачу готівкових коштів через касу лише після надання Клієнтом (до проведення фінансової операції) повної та достатньої інформації з підтверджуючими документами щодо джерела походження та цільового призначення цих коштів (крім отримання готівкових коштів для виплати заробітної плати працівникам Клієнта, пенсій та соціальних виплат, виплати залишку коштів при закритті рахунку)

 

Увага!

Фінансова допомога/ займ/ позика не можуть бути джерелом походження готівки. Зазначені операції мають здійснюватися виключно шляхом безготівкового перерахування коштів.

У разі надання Клієнтом повної та достатньої інформації та документів, Банк може забезпечити проведення фінансових операцій з готівкою. У разі ненадання Клієнтом Банку достатньої інформації/документів, надання неповної або недостатньої інформації, або за наявності інших ознак, які можуть свідчити про здійснення Клієнтом ризикових операцій, Банк має право відмовити у здійсненні відповідної операції з готівкою.

Дроблення Клієнтом операції з отримання/внесення готівкових коштів з рахунків/на рахунки може розглядатися Банком як ухилення Клієнта від фінансового моніторингу та/або як операція, що містить ознаки ризикової діяльності.

З повагою, Правління  ПАТ«СКАЙ БАНК»

В рамках проекту автоматизації процесів, Sky Bank перейшов на АБС Б2 і впровадив систему інтернет-банкінгу для корпоративних клієнтів - iFOBS. Corporate. Партнером по реалізації проекту став найбільший постачальник автоматизованих банківських рішень на ринку України - компанія CS. Процес впровадження пройшов максимально оперативно і зайняв всього два місяці.

Лондон, Великобританія і Торонто, Канада, 18 вересня 2017 року ПАТ Sky Bank (далі Sky Bank) обрав платформу FusionBanking Essence, розроблену компанією Finastra, для автоматизації своїх банківських операцій в Україні. Дане рішення є частиною загального проекту трансформації комерційного банку, заснованого в 1991 році (раніше Регіон-Банк), який передбачає нову, клієнтоорієнтовану стратегію, прийняту в банку після зміни власника на початку поточного року.

«Ми змінюємо сам підхід до банкінгу, що, в свою чергу, призвело до необхідності оновлення нашої IT-інфраструктури та інвестування в нові, гнучкі технології, які забезпечать нам конкурентну перевагу, заявив Аріф Бабаєв, Голова Наглядової ради, мажоритарний акціонер Sky Bank. Ми ретельно вивчили ринок і впевнені, що зробили правильний вибір, зупинившись на компанії Finastra. Компанія відома своїм новаторським підходом до банківської IT-трансформації, а платформа FusionBanking Essence, визнана одним з провідних рішень для банків, допоможе нам зайняти лідируючі позиції на ринку цифрових банківських послуг у регіоні».

12 вересня Sky Bank відкрив нове флагманське відділення в Харкові на вул. Римарська 10 в рамках нової концепції роботи на ринку. Ми підлаштовуємось під ваш ритм життя і обслуговуємо фізичних осіб і представників бізнесу без перерви на обід. Відділення Sky Bank розташоване в центральній частині міста зі зручною транспортною розв'язкою.

В рамках нової концепції розвитку, основаної на IT-рішеннях, ПАТ «СКАЙ БАНК» змінює умови обслуговування клієнтів – суб’єктів господарювання з 02.10.2017 р. і просить Вас відмовитися від оформлення безготівкових платежів на паперових носіях та перейти на дистанційне обслуговування.

В зв’язку з вищевикладеним просимо Вас завітати до відділення Банку та переоформити документи щодо розрахунково-касового обслуговування.

З повагою та надією на подальшу плідну співпрацю,

Правління  ПАТ«СКАЙ БАНК»

Успішно завершено процес збільшення статутного капіталу Sky Bank на 80 млн грн до рівня 200 100 061 грн реєстрацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У свою чергу, Національний банк України зареєстрував нову редакцію статуту Sky Bank 13 липня 2017 р.

Sky Bank перший серед українських компаній став членом Holland FinTech — міжнародної організації, яка об'єднує представників світових фінтех-спільнот і сприяє розвитку фінансової екосистеми. Це дає Sky Bank прямий доступ до кращих фінтех-практик і останніх розробок у сфері IT-інновацій.

Серед членів Holland FinTech ABN AMRO Bank, Rabobank, електронна корпорація IBM та інші. Їх представники регулярно проводять міжнародні конференції, виставки та хакатони, в рамках яких обмінюються досвідом і знаннями.

Сторінка 1 із 6