Прес-центр

З картками Visa від Sky Bank і новим сервісом Visa Checkout сплачувати за квитки зручно, а подорожувати вигідно. Розраховуючисьзабудь-які авіа- та залізничні квитки на сайті Tickets.ua за допомогою Visa Checkout ви гарантовано отримуєте знижку. У разі купівлі авіаквитків — знижка становить 250 грн, залізничних квитків — 50 грн (за умови, що їх вартість більше 100 грн).

Sky Bank запустив цілодобовий контакт-центр з універсальними операторами, які консультують і проводять першочергові операції за платіжними картками клієнта.

Субота, 23 червня 2018

Новий сайт АТ "СКАЙ БАНК"

На цей час новий сайт АТ "СКАЙ БАНК" (www.sky.bank) у зв'язку з перейменуванням Банку знаходиться у технічній розробці. На період розробки вважати Офіційним Інтернет-сайтом    АТ "СКАЙ БАНК" сайт за адресою: www.region-bank.com.ua

Шановні партнери та клієнти Банку!

Користуючись нагодою Правління  Банку висловлює Вам свою повагу і просить прийняти до уваги наступну інформацію:

Повідомляємо Вам, що 6 червня 2018 року  проведено державну реєстрацію Статуту АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СКАЙ БАНК», у зв’язку зі зміною  типу банку, як акціонерного товариства, та найменування Банку, який є повним правонаступником прав та обов’язків ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СКАЙ БАНК».

Довідки  за телефонами:

(057)  706-31-01;  0 80050 34 44.

З повагою, ПРАВЛІННЯ  АТ «СКАЙ БАНК»

Національне рейтингове агентство «ІBI-Rating» присвоїло SkyBank кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaA- з прогнозом «у розвитку» за національною шкалою. Банк характеризується високим рівнем кредитоспроможності, в порівнянні з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, агентство керувалося аналізом фінансової звітності SkyBank за період 2014-2017 рр. і І квартал 2018 р.,плановими показниками діяльності банку та ін. джерелами.

Sky Bank переміг у відкритому конкурсному відборі банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Відповідне рішення прийнято на засіданні конкурсної комісії Міністерства фінансів України від 3 травня 2018 р. за результатами розгляду документів банків-претендентів.

23 квітня 2018 року відбулися річні Загальні збори акціонерів ПАТ «СКАЙ БАНК», під час яких затверджені підсумки діяльності банку в 2017 р., визначені основні напрямки діяльності банку в 2018 р., затверджена нова редакція Статуту банку, в зв'язку зі зміною типу акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство і найменування банку — на АТ «СКАЙ БАНК», а також розглянуті інші питання згідно з порядком денним.

Відтепер власникам пластикових карток ПРОСТІР від Sky Bank доступний новий сервіс «Платіжний OnLine портал» від УКРКАРТ, що поступово замінить послугу M-banking. Використання Платіжного OnLine порталу є безкоштовним та значно збільшує можливості проведення онлайн-розрахунків карткою та онлайн-переказу коштів.

Сторінка 1 із 8