Прес-центр

ШАНОВНІ  АКЦІОНЕРИ,  КЛІЄНТИ,  ПАРТНЕРИ  АТ «СКАЙ БАНК»!


Правління АТ «СКАЙ БАНК» повідомляє про зміну адреси власного веб-сайту  в мережі Інтернет з «www.region-bank.com.ua» на адресу «www.sky.bank» з 09 листопада 2018 року.

Стара адреса веб-сайту:   www.region-bank.com.ua

 

Нова адреса веб-сайту:  www.sky.bank

 

При цьому повідомляємо, що відповідно до вимог законодавства України  Банком буде забезпечено розміщення на новому  власному веб-сайті Банку всієї інформації, яка була ним розміщена раніше. 

                                                                                              ПРАВЛІННЯ  БАНКУ

 

П'ятниця, 26 жовтня 2018

Шановні клієнти!

Шановні клієнти!

 

Керуючись п. 9.9.1. Публічного договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб АТ «СКАЙ БАНК», повідомляємо, що з 26.11.2018 запроваджуються зміни до Тарифів комісійної винагороди за виконання доручень фізичних осіб - клієнтів АТ «СКАЙ БАНК» по операціях в іноземній валюті (надалі - Тарифи).

 

Про внесення змін до Тарифного пакету «Преміальний» для юридичних осіб-клієнтів АТ «СКАЙ БАНК»

Шановні клієнти! Повідомляємо, що з 26 листопада 2018 р. запроваджуються зміни до Тарифного пакету «Преміальний» для юридичних осіб-клієнтів АТ «СКАЙ БАНК».

Про внесення змін до Тарифних пакетів для фізичних осіб-клієнтів АТ «СКАЙ БАНК»

 

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що з 26 листопада 2018 р. запроваджуються зміни до Тарифних пакетів для фізичних осіб-клієнтів АТ «СКАЙ БАНК»: «Особистий», «Зарплатний», «Депозитний», «Пенсійний», «Преміальний», «Ощадна картка».

До уваги клієнтів АТ «СКАЙ БАНК», суб’єктів господарювання, які здійснюють платежі за допомогою  системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк». Від 18.10.2018 р. встановлено наступний операційний час по прийому розрахунково-платіжних документів:

·         Внесення та видача готівки з 9:00 до 17:00

·         Безготівкові платежі з 9:00 до 17:30

В рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні, працівники Sky Bank провели освітню лекцію для учнів 8-го класу харківського НВК «Ліцей Професіонал». Під час зустрічі учні ознайомилися з формулами нарахування процентного доходу за депозитами, розібралися в економічній суті банківських продуктів та послуг, а головне – дізналися про специфіку роботи в банку «з перших вуст», від спеціалістів Sky Bank.