Новини банку

Sky Bank в партнерстві з мережею супермаркетів «Сільпо» і МПС «VisaInternational» дарує яскраві ЛІПАКИ за безконтактні розрахунки на касі. Кожен, хто безконтактно: карткою, гаджетом чи аксесуаром, оплачує чек Сільпо на суму від 99 гривень, гарантовано отримує пластилін ЛІПАКА (за 0,99 гривні).

Sky Bank  стає ближчим до клієнтів та продовжує покращувати умови за депозитами для населення. Цього разу ми підвищили дохідність гривневого вкладу «Строковий з поповненням та процентами в кінці строку» до 16% річних та знизили мінімальну суму вкладу до 1 тисячі гривень, тоді як раніше вона становила 10 тисяч гривень. Поповнювати депозит можна на будь-яку зручну для вас суму протягом всього строку дії договору без обмежень.

 

12 вересня 2018 року Sky Bank приєднався до програми «Бонус до депозитів» від авторитетного фінансового порталу «Мінфін». Відтепер кожен новий клієнт Sky Bank має можливість отримати бонус до 2% річних до базових ставок за депозитами для населення або від суми вкладу. В програмі «Бонус до депозитів» беруть участь вклади Sky Bank: «Строковий», «Строковий з автопролонгацією» та «Строковий з поповненням», оформлені на термін від 3 місяців та на суму від 30 тисяч гривень.Для отримання бонусу до базової ставки, заповніть онлайн-заявку на сторінці банку на порталі «Мінфін» https://bit.ly/2Qk0ZdI .