Новини банку

Будьте стильними та мобільними цієї весни! До Міжнародного дня клієнта, що святкують 19 березня, Sky Bank дарує можливість виграти потужний power bank Xiaomi та яскравий блокнот «SPACE», виконаний у модному цьогоріч кольорі «Marina» із палітри PANTONE. В цілому розігрується три подарункові набори.

Sky Bank підвищив прибутковість гривневих вкладів для населення до 15,5% річних. Максимальна ставка 15,5% річних актуальна для вкладу «Строковий» при розміщенні від 100 тисяч гривень строком на рік без можливості поповнення та з щомісячною виплатою відсоткового доходу. Цікавлять менші терміни та сума вкладу? В такому випадку, прибутковість складає від 12% до 15% річних за вкладом «Строковий».

Sky Bank пропонує клієнтам послугу оренди сучасних індивідуальний сейфів, де можна зберігати всіцінні речі. Залежно від ваших потреб, у нас є більше 10 видів сейфів: від 5,5 до 56 см по висоті. Вартість оренди коливається від 200 до 800 гривень на місяць.

Понеділок, 19 лютого 2018

Повідомлення про суттєві події

Правління ПАТ «СКАЙ БАНК» (далі – Банк) повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 06.01.2018  Закону України № 2210-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» (далі – Закон), та, оскільки Банк не здійснював публічну пропозицію акцій, з метою та в цілях, передбачених цим Законом, до Банку згідно із абзацом першим п. 6 Прикінцевих та Перехідних положень Закону застосовуються вимоги Закону України «Про акціонерні товариства» в частині регулювання діяльності приватних акціонерних товариств з урахуванням особливостей, передбачених Законом України «Про банки і банківську діяльність».

Правління Банку

Sky Bank у партнерстві з НПС «ПРОСТІР» проводить акцію для кіноманів, які є власниками платіжних карток ПРОСТІР. Аби отримати шанс виграти квитки на прем‘єру українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», достатньо розраховуватися карткою ПРОСТІР в період проведення акції. Виграє той, хто здійснить більше розрахунків.

Sky Bank відкрив перше інноваційне відділення в Києві на вул. Гончара Олеся 76/2 в рамках нової концепції роботи на ринку. В заході взяли участь керівництво Sky Bank, посли зарубіжних країн, керівництво Незалежної Асоціації Банків, а також представники ЗМІ. Серед спеціальних гостей — Посол Республіки Казахстан в Україні. Підтримка компаній, що проводять експортно-імпортні операції між Україною та Казахстаном — один із важливих напрямів роботи Sky Bank.

Хочете відправитися в подорож за наш рахунок? Sky Bank з нагоди святкування 27-річчя розігрує серед нових і вже чинних вкладників три подарункові сертифікати на відпочинок номіналом 27 000 гривень кожен. Засніжені гори або тропічне сонце? Напрямок обираєте ви самі.

Щоб стати учасником акції, достатньо розмістити строковий гривневий депозит в Sky Bank на суму від 100 тисяч гривень і строком від 6 місяців. Жодних додаткових реєстрацій! З кожним новим внеском ви збільшуєте свої шанси на виграш.

Четвер, 21 грудня 2017

Нова адреса відділення №1

До уваги клієнтів. З 18 грудня 2017 р. змінилося розташування нашого Харківського відділення №1. Нова адреса: вул.Велика Панасівська, 95

Час роботи з клієнтами з 9:00 до 17:00.

Сторінка 1 із 5