Понеділок, 17 липня 2017

Sky Bank збільшив статутний капітал до рівня 200,1 млн грн

Успішно завершено процес збільшення статутного капіталу Sky Bank на 80 млн грн до рівня 200 100 061 грн реєстрацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У свою чергу, Національний банк України зареєстрував нову редакцію статуту Sky Bank 13 липня 2017 р.

Нагадаємо, 24 березня 2017 р., з метою виконання вимог Національного банку України щодо розміру мінімального статутного капіталу, на загальних зборах акціонерів Sky Bank прийнято рішення про приватне розміщення акцій за рахунок додаткових внесків на загальну суму 80 млн грн. Після чого сума докапіталізації в повному обсязі (80 млн грн) внесена на рахунки банку.

Фінансову стійкість Sky Bank також підтверджує показник нормативу адекватності регулятивного капіталу (Н2), який на початок липня 2017 р. становить 63,19%, що в п'ять разів перевищує середній показник на банківському ринку і в шість разів перевищує вимоги НБУ. Активи банку більші його зобов'язань на 242,3 млн грн (балансовий капітал). Sky Bank в повній мірі виконує всі економічні нормативи Національного банку України.

Sky Bank— український банк з міжнародним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної організації з інновацій у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.