П'ятниця, 02 лютого 2018

Sky Bank з нагоди Дня Народження проводить акцію: «Нам 27 років, вам - подорож»

Хочете відправитися в подорож за наш рахунок? Sky Bank з нагоди святкування 27-річчя розігрує серед нових і вже чинних вкладників три подарункові сертифікати на відпочинок номіналом 27 000 гривень кожен. Засніжені гори або тропічне сонце? Напрямок обираєте ви самі.

Щоб стати учасником акції, достатньо розмістити строковий гривневий депозит в Sky Bank на суму від 100 тисяч гривень і строком від 6 місяців. Жодних додаткових реєстрацій! З кожним новим внеском ви збільшуєте свої шанси на виграш.

Акція діє до 31 березня 2018 року. Переможці будуть визначені за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org. Їх імена ми опублікуємо 16 квітня 2018 року на Офіційному сайті Sky Bank і нашій сторінці в Facebook

Виграти подорож може кожен: як фізична особа, так і представник бізнесу (юридичні особи та ФОП).

«В Sky Bank впевнені: одна з основних задач сучасного банку — дарувати приємні емоції нашим клієнтам. А що може бути краще, ніж нові враження від подорожей? – Розповідає Костянтин Серьогін, Голова Правління Sky Bank. — З радістю пропонуємо всім новим і діючим клієнтам банку взяти участь в акції «Нам 27 років, вам - подорож», яка приурочена до Дня Народження Sky Bank. Три щасливчики відправляться у подорож за наш рахунок».

Офіційні умови акції тут

Дізнавайтеся деталі також в Контакт-центрі Sky Bank 0800 503 444 (безкоштовні дзвінки в межах України).

Щоб відкрити депозит в Sky Bank, зверніться до найближчого відділення Sky Bank:

м. Київ, вул. Олеся Гончара 76/2

м. Харків, вул. Римарська, 10

м. Харків, вул. Велика Панасівська, 95

м. Харків, просп. Перемоги, 64

м. Харків, просп. Ново-Баварський, 120А

м. Харків, вул. Героїв Праці, 32 Б

м. Харків, вул. Дарвіна, 6

м. Харків, вул. Військова, 37

м Харків, просп. Гагаріна, 181

Sky Bank ꟷ український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку, заснованого в 1991 році. Банк пропонує своїм клієнтам цифрові послуги нового покоління, активно інвестуючи в фінтех та інновації. Sky Bank ꟷ універсальний і гнучкий банк, що надає широкий спектр послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також підприємствам малого і середнього бізнесу. Sky Bank є членом багатьох регіональних і міжнародних організацій, зокрема, Holland Fintech, Фонду Гарантування Вкладів, Незалежної Асоціація Банків України та ін.