П'ятниця, 09 лютого 2018

Розраховуйтесь карткою ПРОСТІР від Sky Bank та вигравайте квитки на «Викрадену принцесу»

Sky Bank у партнерстві з НПС «ПРОСТІР» проводить акцію для кіноманів, які є власниками платіжних карток ПРОСТІР. Аби отримати шанс виграти квитки на прем‘єру українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», достатньо розраховуватися карткою ПРОСТІР в період проведення акції. Виграє той, хто здійснить більше розрахунків.

Жодних додаткових реєстрацій для участі в розіграші не потрібно. Серед активних користувачів картками ПРОСТІР від Sky Bank розігрується 10 квитків.

Акція триває до 1 березня 2018 року. Переможців визначать до 7 березня 2018 року, надіславши їм відповідне sms.

Офіційні правила акції, в тому числі, перелік кінотеатрів, які беруть участь в акції тут

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» ‒ пригодницький повнометражний мультфільм для сімейної аудиторії виробництва української студії Animagrad (FILM.UA Group), який занурить вас у казкову історію про відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів.

Sky Bank ꟷ український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку, заснованого в 1991 році. Банк пропонує своїм клієнтам цифрові послуги нового покоління, активно інвестуючи в фінтех та інновації. Sky Bank ꟷ універсальний і гнучкий банк, що надає широкий спектр послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також підприємствам малого і середнього бізнесу. Sky Bank є членом багатьох регіональних і міжнародних організацій, зокрема, Holland Fintech, Фонду Гарантування Вкладів, Незалежної Асоціація Банків України та ін.