Середа, 11 квітня 2018

Рустем Галієв призначений виконуючим обов'язки Голови Правління Sky Bank

11 квітня 2018 року Наглядова рада Sky Bank призначила Рустема Галієва виконуючим обов'язки Голови Правління банку. Раніше Рустем Галієв був заступником Голови Правління Sky Bank, відповідальним за управління ризиками.

Рустем Галієв має більше 15 років досвіду роботи у фінансовому секторі, в тому числі, в банківському і страховому сегментах. Є експертом у галузі управління ризиками, фінансового аналізу та планування. Останні вісім років перед призначенням в Sky Bank, Рустем Галієв займав керівні посади в страховій компанії «Оранта», в тому числі, був членом Правління і заступником Голови Правління.

Нагадаємо, в кінці 2016 року казахстанський інвестор Аріф Бабаєв викупив універсальний Регіон-Банк з 26-річним досвідом на українському ринку, перейменувавши його в Sky Bank і зробивши акцент у розвитку на IT рішення. Головою Правління Sky Bank був призначений Костянтин Сєрьогін. За півтора року в банку стався ряд якісних змін: збільшення статутного капіталу до 200,1 млн грн, відкриття двох флагманських відділень у Харкові і Києві, членство в міжнародній організації Holland FinTech, придбання інноваційного IT-рішення Finastra, перехід на АБС Б2, впровадження Інтернет-банкінгу для корпоративних клієнтів та ін.

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.