Понеділок, 16 квітня 2018

Власники карток ПРОСТІР від Sky Bank переходять на новий «Платіжний OnLine портал» замість сервісу M-banking

Відтепер власникам пластикових карток ПРОСТІР від Sky Bank доступний новий сервіс «Платіжний OnLine портал» від УКРКАРТ, що поступово замінить послугу M-banking. Використання Платіжного OnLine порталу є безкоштовним та значно збільшує можливості проведення онлайн-розрахунків карткою та онлайн-переказу коштів.

На Платіжному OnLine порталі власник картки ПРОСТІР від Sky Bank може здійснити P2P-переказ коштів (між картками УКРКАРТ), поповнити мобільний рахунок операторів Київстар, Lifecell, Vodafone; сплатити за послуги Інтернету, телебачення, телефонії, послуги Чернігівських ЖКГ та ін.

Щоб отримати всі переваги сервісу «Платіжний OnLine портал» для вашої картки, необхідно:

  1. Перейти за посиланням https://plat.ukrcard.com.ua
  2. Зареєструвати особистий кабінет, вказавши контактну інформацію
  3. Додати номер картки, обравши в особистому кабінеті вкладку «Платіжні картки» — «Додавання карт»
  4.  Підтвердити реєстрацію за допомогою одноразового ОТР-пароля із sms.

В меню Платіжного OnLine порталу доступна також опція «Управління карткою», яка дозволяє вам миттєво заблокувати картку, переглянути ліміти та історію платежів, ознайомитися з актуальним балансом коштів на рахунку.

Портал доступний для будь-яких пристроїв (смартфон, планшет, ПК) та будь-яких WEB-браузерів, достатньо лише підключитися до Інтернету.

За додатковою інформацією звертайтеся в контакт-центр УКРКАРТ 044 494 25 91 або контакт-центру Sky Bank 0 800 503 444 (безкоштовні дзвінки по всій території України).

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.