Середа, 25 квітня 2018

ПАТ «СКАЙ БАНК» провів річні Загальні збори акціонерів

23 квітня 2018 року відбулися річні Загальні збори акціонерів ПАТ «СКАЙ БАНК», під час яких затверджені підсумки діяльності банку в 2017 р., визначені основні напрямки діяльності банку в 2018 р., затверджена нова редакція Статуту банку, в зв'язку зі зміною типу акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство і найменування банку — на АТ «СКАЙ БАНК», а також розглянуті інші питання згідно з порядком денним.

Рішенням Загальних зборів акціонерів був затверджений склад Наглядової ради банку, в який увійшли Аріф Бабаєв, Голова Наглядової ради, мажоритарний акціонер Sky Bank; Роман Кішкінов, представник акціонера Аріфа Бабаєва; незалежні члени Наглядової ради: Єркебулан Тулібергенов, Павло Афанасьєв, Таір Чокін.

Загальні збори акціонерів доручили Наглядовій раді ПАТ «СКАЙ БАНК» провести переговори і відповідні заходи з ПАТ «БАНК СІЧ» для вирішення питання про визначення шляхів реорганізації банку за спрощеною процедурою, згідно з Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» від 23.03.2017, № 1985-YIII.

Результатом діяльності ПАТ «СКАЙ БАНК» в 2017 р. стало зростання активів на 28% (до 424,8 млн грн), збільшення статутного капіталу на 60% (до 200,1 млн грн), суттєве оновлення операційної та ІТ-інфраструктури банку.

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.