Понеділок, 25 червня 2018

Sky Bank запустив цілодобовий контакт-центр з універсальними операторами

Sky Bank запустив цілодобовий контакт-центр з універсальними операторами, які консультують і проводять першочергові операції за платіжними картками клієнта.

Зателефонувавши в контакт-центр Sky Bank, ви можете в режимі реального часу заблокувати платіжну карту, змінити ліміти по ній, записатися на зустріч з менеджером відділення і отримати консультацію з продуктів і сервісів банку (депозитів, грошових переказів, РКО, сейфам та ін.).

З'єднання з оператором займає в середньому 10 секунд. Оператори контакт-центру Sky Bank універсальні і вирішують ваш запит, не переадресовуючи дзвінок на інших фахівців.

Для проведення операцій по картці потрібно пройти ідентифікацію. Нагадуємо, співробітник контакт-центру ніколи не запитує у вас PIN-код картки, код підтвердження операції з sms та іншу конфіденційну інформацію.

Телефон контакт-центру Sky Bank 0 800 503 444. Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій території України. Телефонуйте, будемо раді вам допомогти!

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.