Вівторок, 03 липня 2018

Сплачуйте за квитки картками Visa від Sky Bank в сервісі Visa Checkout і отримуйте знижку до 250 грн

З картками Visa від Sky Bank і новим сервісом Visa Checkout сплачувати за квитки зручно, а подорожувати вигідно. Розраховуючисьзабудь-які авіа- та залізничні квитки на сайті Tickets.ua за допомогою Visa Checkout ви гарантовано отримуєте знижку. У разі купівлі авіаквитків — знижка становить 250 грн, залізничних квитків — 50 грн (за умови, що їх вартість більше 100 грн).

 

 Щоб отримати гарантовану знижку:

  • Створіть бронювання на сайті Tickets.ua
  • Виберіть спосіб оплати Visa Checkout
  • Створіть профіль, заповнивши необхідні дані
  • Сплатіть за бронювання і автоматично отримаєте знижку.

Поспішайте придбати квитки в період дії акції: 22.06.2018 - 22.08.2018

Вартість замовлення, напрямок і період подорожі значення не мають. Кількість покупок зі знижкою необмежена. Подробиці тут

Visa Checkout— це зручний і безпечний спосіб онлайн-платежів. Досить один раз зареєструвати банківські картки в Visa Checkout — і можна просто та швидко сплачувати за покупки в Інтернеті з будь-яких пристроїв.

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.