Вівторок, 04 вересня 2018

SkyBank підвищив ставки за гривневими депозитами до 18% річних

 

Літо закінчилося, а період вигідних пропозицій для клієнтів SkyBank у самому розпалі. Цього разу ми підвищили ставки за гривневими строковими вкладами до 18% річних. В цілому в продуктовому ряді банкубільше 20 варіантів умов по гривневимвкладам,тому кожен клієнт зможе обрати найбільш вигідне для себе поєднання суми та строку вкладу, а також додаткових опцій.

 Детальні умови по вкладах тут.

Sky Bank дотримується консервативної політики інвестування. Депозити населення захищені Фондом гарантування вкладів в розмірі до 200 тисяч гривень.

З питань оформлення депозиту звертайтеся до відділень Sky Bank або в контакт-центр 0 800 503 444 (безкоштовні дзвінки по всій території України).

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.