Четвер, 20 вересня 2018

Розраховуйтесь в Сільпо безконтактною карткою Visa від Sky Bank і отримуйте яскраві ЛІПАКИ в подарунок

Sky Bank в партнерстві з мережею супермаркетів «Сільпо» і МПС «VisaInternational» дарує яскраві ЛІПАКИ за безконтактні розрахунки на касі. Кожен, хто безконтактно: карткою, гаджетом чи аксесуаром, оплачує чек Сільпо на суму від 99 гривень, гарантовано отримує пластилін ЛІПАКА (за 0,99 гривні).

Акція триває до 30 жовтня 2018 року включно. В акції не беруть участь чеки Сільпо на придбання тютюнових виробів і алкоголю. Офіційні правила акції тут

Не заЛИПАйте на касі, оплачуйте товари швидко, за допомогою безконтактних картокVisa від Sky Bank. Зберіть свою колекцію яскравих героїв!

ЛІПАКА— пластиліновий персонаж, якого ви створюєте власноруч. Сучасний пластилін не забруднює руки і безпечний для здоров'я. Також він має властивість тверднути на повітрі, перетворюючи фігурку в повноцінну іграшку або аксесуар. Безкоштовно завантажуйте iOS або Android-додаток, і отримуйте інструкції по ліпленню.

Sky Bank— український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland Fin Tech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.