До відома клієнтів

В рамках нової концепції розвитку, основаної на IT-рішеннях, ПАТ «СКАЙ БАНК» змінює умови обслуговування клієнтів – суб’єктів господарювання з 02.10.2017 р. і просить Вас відмовитися від оформлення безготівкових платежів на паперових носіях та перейти на дистанційне обслуговування.

В зв’язку з вищевикладеним просимо Вас завітати до відділення Банку та переоформити документи щодо розрахунково-касового обслуговування.

З повагою та надією на подальшу плідну співпрацю,

Правління  ПАТ«СКАЙ БАНК»

Понеділок, 26 червня 2017

Шановні клієнти

У зв’язку зі зміною найменування АТ «РЕГІОН-БАНК» на  ПАТ «СКАЙ БАНК», а також у відповідності  до Законів України «Про депозитарну систему України», «Про акціонерні товариства», на виконання вимог до договору про  обслуговування  рахунку в цінних паперах та Положення про здійснення депозитарної діяльності, затверджених Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, необхідно внести зміни до діючих договорів про відкриття (обслуговування) рахунку в цінних паперах або укласти  договори в новій редакції.

З метою  приведення договірних відносин у відповідність до зазначених  норм законодавства ПАТ «СКАЙ БАНК» запрошує Вас для оформлення відповідної додаткової угоди або договору.

Додаткову  інформацію можно отримати у співробітників Відділу депозитарної діяльності

Березовська Надія

Кисіль Наталія

За додатковою інформацією звертайтесь: 
м.Харків, вул.Римарська, б.10.,2-й етаж., т.(057)706-31-01

                                                                                                                   ПРАВЛІННЯ  ПАТ«СКАЙ БАНК»

П'ятниця, 09 червня 2017

Шановні клієнти

Повідомляємо вам, що ПАТ "СКАЙ БАНК" з 12 червня 2017 р. впроваджує нове програмне забезпечення: операційний день банку та систему "Клієнт-Банк" (iFOBS).

Більш детальну інформацію про систему "Клієнт-Банк" (iFOBS) та інструкціі можна отримати на сайті http://skybank.pro/

У разі виникнення питань просимо звертатися до спеціалістів банку.

Контакти: (067) 503-59-33, (067) 502-92-90, (057) 717-03-06

 

Середа, 07 червня 2017

Шановні клієнти Банку

З 08.07.2017р.   по всіх  діючих вкладах (депозитах ) на вимогу «Стабільний» та «Мобільний» в національній валюті  встановлюється процентна ставка в розмірі 5,0 % річних.

 

Шановні партнери та клієнти Банку!
АТ "РЕГІОН-БАНК" повідомляє:

з 01 червня 2017 року

Офіс Банку, розташований за адресою
м. Харків, вул. Дарвіна, буд. 4,
змінює фактичне місцезнаходження на
м. Харків, вул. Римарська, буд. 10

 

З повагою, Правління Банку
 

Відповідно до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» вклади фізичних осіб – підприємців гарантуються ФГВФО незалежно від дня відкриття рахунку, починаючи з 01.01.2017 щодо банків, віднесених до категорії неплатоспроможних після 01.01.2017.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням.

Четвер, 05 січня 2017

Грошові перекази Welsend

АТ «РЕГІОН-БАНК» пропонує фізичним особам скористатися послугами з відправлення та отримання коштів по системі грошових переказів WELSEND.

Перекази здійснюються без відкриття рахунку в національній валюті України (гривні), доларах США, євро та російських рублях, по території України та за її межі.

Раді повідомити Вас про запуск нового продукту-  платіжної картки Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) на основі відкритих міжнародних стандартів.

НСМЕП - це внутрішньодержавна банківська багатоемітентна платіжна система масових електронних платежів, в якій розрахунки за товари і послуги, отримання готівкових коштів і інші операції здійснюються з використанням спеціальних платіжних засобів за технологією, розробленою Національним банком України.

У лютому 2015 року АТ "РЕГІОН-БАНК" закінчив комплекс робіт, необхідних для эквайринга платіжних карток НСМЕП у власній мережі платіжних пристроївбанку. Банкомати і банківські термінали АТ "РЕГІОН-БАНК" тепер, окрім карт ПС УКРКАРТ і міжнародних платіжних систем, обслуговують ще і карти НСМЕП з магнітною смугою.

З червня 2015 року АТ "РЕГІОН-БАНК" розпочав власну емісію платіжних карток НСМЕП. Картка НСМЕП діє тільки на території України, але дозволяє клієнтам - утримувачам карт НСМЕП отримати доступ до термінальної і банкоматної мережі найбільших банків. Ще декілька великих українських банків проходять необхідну сертифікацію і найближчим часом приєднаються до оновленої мережі НСМЕП. Картки НСМЕП випускаються строком на 3 роки, їх вже можна замовити у будь-якому відділенні АТ "РЕГІОН-БАНК".

Основні переваги, які отримують утримувачі карт НСМЕП АТ "РЕГІОН-БАНК" :

 • безпека розрахунків;
 • національна внутрішньодержавна платіжна система;
 • досить розвинена інфраструктура для обслуговування карт НСМЕП, яка постійно розширюється за рахунок поповнення новими учасниками платіжної системи;
 • розрахунки за товари і послуги в магазинах України.

Окрім того, НСМЕП - це сучасна вітчизняна платіжна система, в планах якої розвиток розрахунків картою в мережі Інтернет, що дозволить банку слідувати в тренді сучасних світових технологій.

Перелік банків-учасників НСМЕП, які мають можливість обслуговувати картки НСМЕП АТ “РЕГІОН-БАНК” у власній мережі банкоматів, терміналів та кіосків самообслуговування:

 • АТ "Ощадбанк"
 • ПАТ "КБ "ПРИВАТБАНК"
 • ПАТ АБ "Укргазбанк"
 • ПАТ "Банк "Михайлівський"
 • АТ "Укрексімбанк"
 • ПАТ "КБ "Хрещатик"
 • ПАТ "Фінанс банк"
 • ПуАТ "Фідобанк"
 • ПАТ "Діамантбанк"
 • ПАТ АБ "Південний"
 • АТ “РЕГІОН-БАНК”.

Повний перелік банків-учасників Платіжної системи НСМЕП розміщений на офіційному сайті НБУ

Сторінка 1 із 2