Про Банк

вул. Дарвіна, 4

"РЕГІОН-БАНК" - один з перших комерційних банків Східної України, засновано 8 лютого 1991 року. 3 січня 1993 року банк перетворений в акціонерне товариство.

Більше 22 років "РЕГІОН-БАНК" стабільно працює на ринку банківських послуг України, надаючи клієнтам широкий спектр послуг. Високим професіоналізмом співробітників ми гарантуємо індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта, абсолютну надійність банківських операцій та конфіденційність інформації.

АТ "РЕГІОН-БАНК" - універсальний банк, орієнтований на обслуговування як приватних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Банк має ліцензію на право надання банківських послуг, визначених частиною третьою статті 47 Закону України «Про банки та банківську діяльність» і Генеральну ліцензію на право здійснення валютних операцій.

Стратегічна мета діяльності банку – знаходити, розвивати та вдосконалювати сьогоденні переваги АТ «РЕГІОН-БАНК», зустріти глобальні зміни банківської культури глибоко відкритими для інвестицій, маючи розуміння, як реалізувати ідеї інвестора, використовуючи нові банківські технології і сучасні методи фінансового менеджменту.

Місія  банку – універсальний, надійний, стабільний, конкурентно-спроможний Банк, який поєднує традиції та інновації, має нове бачення, як стати найкращим в регіоні з надання доступних, якісних послуг клієнтам Банку. Суть нашої стратегії полягає у втіленні в життя бачення майбутнього нашого Банку як одного з лідерів регіональної банківської системи, який користується повною довірою клієнтів та має бездоганну ділову репутацію.


В структуру Банку входять 16 відділень у місті Харків й Харківській області.


Банк є членом таких професійних, комерційних та громадських організацій:

  • Української Міжбанківської Валютної біржі (з 18.10.1993 р.);
  • Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв (ПАРД);
  • Харківського банківського Союзу;
  • Асоціації Українських банків;
  • Незалежної Асоціації Банків України;
  • Фонду гарантувания вкладів фізичних осіб;
  • Торгівельно-промислової Палати України та Харківської Торгівельно-промислової Палати;
  • Асоціації «Українські Фондові Торговці»;
  • Внутрішньодержавної міжбанківської платіжної системи «УкрКарт»;
  • Товариства Міжнародних Фінансових Телекомуникацій (S.W.I.F.T.).

Для оперативного виконання операцій в іноземній валюті банком відкриті 19 кореспондентських рахунків у ВКВ і НКВ у банках-нерезидентах та банках-резидентах в країнах традиційного зарубіжжя, з них 15 - у країнах СНД та в Україні.

АТ "РЕГІОН-БАНК" є учасником міжнародних систем термінових грошових переказів:

а також здійснює грошові перекази згідно договорів про співпрацю системи "AVERS" і систем-партнерів:

У своїй діяльності банк застосовує комп'ютерну правову систему "Ліга-Закон" інформаційно-аналітичного центру Ліга.

Клієнтам банку доступна система "Клієнт-Банк" для дистанційного обслуговування власних рахунків, що дозволяє проводити банківські операції та контролювати рух коштів за рахунками, не виходячи з офісу.

Для зручності населення з 2000 року банком введена послуга прийому  комунальних платежів. Банк також приймає платежі за реалізовані товари, надані послуги, виконані роботи і добровільні внески від приватних осіб, юридичних осіб із зарахуванням коштів на поточні рахунки клієнта, як в операційний, так і в вечірній час.

У 2001 році банк розпочав впровадження платіжних пластикових карток платіжної системи УкрКарт для реализації зарплатних проектів на підприємствах усіх форм власності.

Кредитна діяльність банку спрямована на удосконалення діючого механізму та пошук нових форм кредитування клієнтів.


Кваліфіковані фахівці юридичного управління Банку проводять правову експертизу нормативних і законодавчих актів, що сприяє зменшенню правових ризиків в діяльності банку.