Депозити для юридичних осіб

АТ "РЕГІОН-БАНК" пропонує Вам скористатися послугою розміщення тимчасово вільних коштів на строкові вклади на привабливих умовах, які гарантують стабільну прибутковість і високу стабільність.

АТ "РЕГІОН-БАНК" успішно працює на ринку України з 1991 року. Банк є незалежною фінансовою установою, акціонерами якої є приватні особи - громадяни України та іноземних держав, а також юридичні особи - українські підприємства та організації. Відносини Банку з корпоративними Клієнтами грунтуються на індивідуальному підході до потреб кожного Клієнта. Якщо Ваше підприємство чи організація бажає зручно і надійно розмістити свої вільні кошти, пропонуємо Вам скористатися депозитною програмою для корпоративних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ДЕПОЗИТНИХ ВКЛАДІВ

  • Гнучкість умов депозиту:
    депозит поєднує в собі якості багатьох депозитних продуктів, які пропонуються комерційними банками України і дозволяє Клієнту власноруч (з урахуванням специфіки його бізнесу, особливостей фінансових потоків і ряду інших факторів) формувати умови депозитного договору. Клієнт сам обирає свій депозит: в залежності від типу валюти, терміну дії, ступеню прибутковості, схеми нарахування та сплати відсотків за вкладом та інших параметрів.
  • Клієнту запропоновується широкий вибір строків депозитів.
  • Можливість поповнення внеску сприяє накопиченню коштів на депозитному рахунку та відповідному збільшенні доходів Клієнта.
  • Можливість дострокового зняття як частини так і усієї суми депозитного внеску.
  • Ступінь прибутковості:
    відсоткова ставка за депозитом максимально наближена до тієї, що склалася на фінансовому ринку на час розміщення коштів.
  • Депозитний внесок може не тільки приносити Клієнтові прибуток, але й одночасно служити забезпеченням при проведенні різних видів кредитних операцій у Банку (гарантії, порука, авалі, акредитиви).

НАДІЙНІСТЬ ДЕПОЗИТНИХ ОПЕРАЦІЙ

Надійність депозитних продуктів гарантується високою диверсифікованістю розміщених коштів. Банк інвестує залучені кошти в рентабельні підприємства галузей економіки України, видає забезпечені високоліквідними заставами кредити малому і середньому бізнесу, фізичним особам, а також розміщує їх на міжбанківському ринку.

Значні обсяги залишків на вкладних рахунках Клієнтів свідчать про стабільність Банку та довіру до нього з боку Клієнтів.


За детальною інформацією звертайтесь у відділ міжбанківського кредитування і фінансових ресурсів
Телефони (057) 703-21-64, (057) 706-31-06
Провідний економіст Шаміль Юрійович АДЕЛЬШИН