Новини банку

РЕГИОН-БАНК

8 лютого 2014 року виповнюється 23-я річниця з дня заснування банку.

Поздоровляємо усіх акціонерів, клієнтів і співробітників Банку з 23-річчям банку ! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, нових сил, удачі і успіхів у всьому !

За більш ніж два десятиліття своєї стабільної і надійної роботи "РЕГІОН-БАНК" завоював довіру тисяч жителів Харкова і області, які стали нашими вірними клієнтами. Завіряємо, що і надалі колектив банку докладе всіх зусиль для збереження стабільності банку і довіри клієнтів.

Правління АТ «РЕГІОН-БАНК»

14 листопада 2013 року в «Регіон-банку» в ході реалізації проекту «Всеукраїнський тиждень підвищення фінансової грамотності населення», організованого  Незалежною Асоціацією банків України (НАБУ)  під егідою Національного банку України спільно з німецьким банком розвитку KfW проведено «День відкритих дверей» для пенсіонерів.

14 листопада 2013 року в «Регіон-банку» в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності проводиться день відкритих дверей.

З 01.07.2013 р. впроваджено нові, нижчі за попередні, тарифи міжнародної системи грошових переказів АНЕЛIК. Так, перерахувати гроші в доларах США в країни СНД, Балтії та Грузії можна всього за 1,8% від суми переказу, країни далекого зарубіжжя - за 3% від суми переказу.

П'ятниця, 08 лютого 2013

РЕГІОН-БАНКУ - 22 роки

РЕГИОН-БАНК8 лютого «РЕГІОН-БАНК» відзначив 22-гу річницю з дня заснування. За ці роки банк став поважним та надійним фінансовим закладом, створив колектив професіоналів, наростив активи, без шкоди для себе і своїх клієнтів вистояв у фінансових бурях і з упевненістю дивиться в майбутнє!

Вітаємо акціонерів, клієнтів і співробітників банку з цією подією, бажаємо всім здоров'я, благополуччя і процвітання!

Правління АТ «РЕГІОН-БАНК»

АТ "РЕГІОН-БАНК" почав надавати послугу Інтернет-Клієнт-Банк - робота системи Клієнт-Банк через публічну мережу Інтернет. Детальніше - на сторінці системи "Клієнт-Банк"